Silit Irena Rybski to dystrybutor na Polskę produktów WMF Group tj.: Silit, WMF, Original Kaiser. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie Klientom produktów o najwyższej jakości,  dopasowanych do ich potrzeb, stylu życia i przyzwyczajeń. Charakteryzują nas doświadczenie, pasja oraz szeroka wiedza na temat wyrobów luksusowych marek.

Jeśli szukasz pomysłu na biznes, pragniesz rozwoju oraz satysfakcjonujących dochodów, zgłoś się do nas i otwórz własny salon sprzedaży stacjonarnej lub internetowej.

Nasza propozycja współpracy oparta jest na złożeniach partnerskich, w myśl których Klient nie ponosi żadnych kosztów z tytułu licencji, czy franczyzy. Nie uznajemy „ukrytych opłat”, a forma zapisu o partnerstwie jest transparentna.

Naszym partnerom gwarantujemy pełne wsparcie od samego początku współpracy. Zapewniamy ciągłość obsługi – od procesu aranżacji lokalu oraz przygotowania projektu salonu, po przeszkolenie personelu, bieżące dostawy produktów najlepszych marek, rozwiązania technologiczne dla e-commerce, dostęp do platformy b2b, stworzenie najkorzystniejszej oferty oraz wsparcie marketingowe.

Kontakt w sprawie współpracy biznesowej:

Dyrektor Generalny -  Justyna Dudziec
+48 506869880
j.dudziec@silit.pl

B2B Silit